Den pro budoucí šesťáky

Ve spolupráci s MAP Dobrušsko připravujeme setkání budoucích šesťáků. Uskuteční se 14. června 2019. Více informací v přiloženém plakátu. K nahlédnutí zde.

ŘEDITELSKÉ VOLNO

Vážení rodiče,

připomínáme, že na dny 9. a10. května 2019 bylo vyhlášeno ředitelské volno.

Školní akce v květnu 2019

Průběžné výsledky ve sběru

Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání

Školní akce v dubnu 2019

Pozvánka k zápisu do 1. ročníku

Zveme děti a jejich rodiče, aby společně prožili důležitý okamžik v životě budoucích prvňáčků.

Průběžné výsledky sběru

Školní akce v lednu 2019

Sběr a třídění odpadových surovin

Školní akce v prosinci 2018

Plán činností v listopadu 2018

Školní akce v říjnu 2018

Polsko - Vělička a Osvětim

Tento týden v pátek jedou žáci 8. a 9. tříd a někteří rodiče na zájezd do Polska. Podrobné informace jednotliví žáci dostali, najdete je i zde.

Mimoškolní činnost a informace pro zákonné zástupce

Rekonstrukce školy 2018

Školní akce v září 2018

Krajské kolo Eurorébus

Naši žáci 6 třídy, konkrétně D. Falta, E. Čtvrtečková a K. Povolná, se zúčastnili krajského kola zeměpisné soutěže Eurorébus. Gratulujeme.

Matematický klokan

I v tomto školní roce se naši žáci zúčastnili celosvětové soutěže MATEMATICKÝ KLOKAN.

Nejúspěšnějšími řešiteli v kategorii Benjamín se stali: 1) K. Voňka  2.) L. Dyntarová  3.) M. Jirásek

Nejúspěšnějšími řešiteli v kategorii Kadet : 1) K. Lantová  2) M. Čermák  3.) Z. Suchánková

Gratulujeme!